ERP mérnök

Szakterület: Beszerzés / Logisztika / Szállítás / Raktározás

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza

Nyíregyházi multinacionális partnercégünkhöz ambiciózus és talpraesett új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

ERP mérnök

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • A kereskedelmi modellek konfigurációs szabályainak kidolgozása
  • A kereskedelmi modellek árképzési szabályainak és árainak végrehajtása
  • Gyártási modellek (BOM-ok és útvonalak) kidolgozása az ERP bevezetésére kiválasztott üzemek számára

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Gépészmérnök, Műszaki menedzser vagy Mérnökiformatikus diploma
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki rajzolvasásban szerzett jártasság
  • IT beállítottság
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Cikkszámok, anyagjegyzékek készítésében szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a kereskedelmi és/vagy gyártási konfigurátor szabályainak végrehajtásában
  • Tapasztalat a termékek konfigurálásában az Infor CPQ vagy TDCI termékkonfigurátorban
  • BaaN konfigurátorral kapcsolatos tapasztalat
  • Elemzői készségek
  • A gépipari gyártási folyamatok ismerete
  • Problémamegoldó készség

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Színvonalas, támogató munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013