Anyaggazdálkodási csoportvezető

Szakterület: Beszerzés / Logisztika / Szállítás / Raktározás

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza

Nyíregyházi multinacionális partnercégünk megbízásából ambiciózus, vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Feladatok, amelyek rád várnak a munka során:

  • Az anyaggazdálkodási csoport (5fő) munkájának koordinálása, projectek szervezése és vezetése
  • Napi, heti és havi felhasználás igény kalkulálása, kritikus alkatrészek és esetleges alkatrész hiány kezelése
  • Ad hoc hiányok, beszállítói szállítás kiesések miatti problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Készletszintek ellenőrzése, MOQ, beszállítási módozatok, azok rendszer szintű kezelésének egyeztetése és változtatás folyamatának koordinálása
  • Napi, heti és havi riportok készítése, nyomon követése
  • Beszállítói számla eltérések korrekciója, belső készlet könyvelési folyamatok ellenőrzése, eltérés korrekciója
  • Részvétel új termék bevezetésének előkészítésében, az ezt célzó projektek megvalósításában, beleértve a termékek helyi fejlesztését (lokalizáció), az új gyártási folyamatok tervezését és implementálását.

Amire szükséged lesz a pozíció betöltése során:

  • Beszerzői tapasztalat mellett pár év sikeres vezetői múlt
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fizikális jelenlét a gyárban
  • Magabiztos és aktív Microsoft Excel tudás
  • Kellő rugalmasság
  • Terhelhetőség, mert a csapatod számítod Rád!
  • Kiemelkedő kommunikációs- és konfliktus kezelési készség

Ami miatt érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafetéria
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés
  • Fejlődési lehetőségek, tréningek
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Óvodai/bölcsődei hozzájárulás
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013