Termékfelelős mérnök

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye

Munka típusa: Nincs megadva

Közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozó,

Európában piacvezető partnerünk részére keresünk

TERMÉKFELELŐS MÉRNÖK

kollégát

Az alábbi sokszínű feladatokra számíthatsz:

  • Adott termék darabjegyzékeinek kezelése, karbantartása
  • Mintaszerelési folyamatok támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás a nemzetközi R&D csapattal
  • Alternatív alkatrészek ajánlásában való aktív részvétel
  • Technikai dokumentációk biztosítása
  • Vállalaton belüli projektekben való részvétel
  • Együttműködés a társosztályokkal

Az alábbiak megléte fontos számunkra:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • APQP, PPAP jártasság
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Fejlődési hajlandóság
  • Monotonitás tűrés

Előnyt jelentenek:

  • Autóipari tapasztalat

Munkádért a következőket biztosítjuk számodra:

  • Versenyképes kompenzációs csomag (étkezési támogatás, cafetéria, rezsi-támogatás, emelt bejárás támogatás, jelenléti bónusz)
  • Stabil vállalati hattér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Vállalati rendezvények, tesztkerékpár használata
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam
  • Széleskörű egészségmegőrző juttatások, egészségpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye: Tószeg