Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Szakterület: Minőségbiztosítás

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye

Közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozó, Európában piacvezető partnerünk részére keresünk

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • Napi szintű kapcsolattartás a központi SQA csapattal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomonkövetése
  • Beszállítói minőségi értékelések készítése és havi szintű riportálása
  • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal
  • Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása

AZ ALÁBBIAK MEGLÉTE FONTOS SZÁMUNKRA:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyártóterületen szerzett releváns tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Kiváló kommunikáció- és problémamegoldó képesség

SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • Proaktivitás
  • Problémamegoldás
  • Önállóság

ELŐNYT JELENT:

  • Autóipari tapasztalat

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs csomag (célprémium, cafetéria, bejárás támogatása, rezsi támogatás, jelenléti bónusz)
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Vállalati rendezvények, tesztkerékpár használata
  • Egészségmegőrző juttatások és szolgáltatások
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség, angol tanfolyam

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013