Junior Mérnökségi projekt koordinátor

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírbátor

Csatlakozz egy remek szakmai projektcsapathoz, és legyél meghatározó szereplője egy dinamikusan fejlődő nyírbátori nemzetközi multinacionális cégnek!

Ha fiatal mérnökként bontogatod a szárnyaidat és szeretsz kihívásokkal teli feladatokat megoldani, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra

Junior mérnökségi projekt koordinátor

Feladatok:

  • A projekt operatív tevékenységeinek irányítása és támogatása.
  • Kulcsfontosságú adatok és információk előkészítése a projektcsapat számára.
  • Projektértekezletek szervezése, azokon való részvétel, jegyzőkönyv/memo készítés.
  • Projekt előrehaladásának ellenőrzése és határidők betartatása.
  • Beszerzéssel kapcsolatos feladatok ellátása és költségek riportálása.
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és hatóságokkal.
  • Folyamatok egyszerűsítése és innovatív megoldások alkalmazása.
  • Proaktív folyamatfejlesztési javaslatok tétele és Best Practice-ek bevezetése.
  • Példamutatás a biztonsági és minőségi szemléletben.
  • Az erőforrások kezelése a globális adatbázisban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg műszaki területen
  • Ha már van munkatapasztalatod szuper, de nem elvárás
  • Az aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás elengedhetetlen lesz számodra a mindennapok során
  • Kiváló problémamegoldási készség, megoldásfókuszú attitűd
  • Proaktív hozzáállás
  • Határozott kiállás, asszertív kommunikáció
  • Fejlődésre való nyitottság
  • Vezetési készség és nagyfokú felelősségvállalás

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör, egy stabil multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető.
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz.
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása.

    Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013