Villamosmérnök

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírbátor

Fontos számodra, hogy szakemberként valami egészen különlegeset alkothass?

Csatlakozz egy innovatív, dinamikus csapathoz, ahol lehetőséged lesz egy egyedi projekt részvevőjeként saját ötleteiddel formálni a világot! Légy egy újonnan induló projekt kulcsfigurája, itt a lehetőség, hogy villamosmérnöki tapasztalatoddal és szenvedélyeddel igazi változást hozz létre!

Feladatok:

  • A projekt koncepciójának részletes kidolgozása a projekt hatályában említett összes végső eredményre vonatkozóan, időben és teljes egészében.
  • Projektmenedzsment, telepítés, üzembe helyezés, próbák és hibaelhárítás.
  • Helyszíni P&ID tervek frissítése és felülvizsgálata.
  • Elektromos rendszerek részletes mérnöki szintű dokumentációja.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal.
  • Technológiai támogatás koordinálása a projektben résztvevő szakemberek között.
  • Új technológiai megoldások kidolgozása és bevezetése.
  • Beszállítói értékelések és benchmarking.
  • Tudásmenedzsment kialakítása, dokumentáció kezelése és biztosítása.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Legalább 3-5 év releváns tapasztalat gyártókörnyezetben
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magas szintű képzettség és ismeret a gyártási folyamatok és technológiák terén
  • Gyártástervezéssel kapcsolatos ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség és önálló munkavégzés
  • Proaktivitás és felelősségteljesség

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör egy biztos hátterű multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető.
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz.
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013