Gyártástámogató minőségbiztosítási mérnök

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Tószeg

Közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozó, Európában piacvezető partnerünk részére keresünk

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

munkatársat.

Feladatok

  • A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel.
  • Reklamációk kivizsgálása és kezelése (hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, QRQC, Ishikawa, 5Why).
  • Új termék bevezetési folyamatok kontrollálása és fejlesztése.
  • A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése,
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés.
  • A beszállított termékek minőségének ellenőrzése, a beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel.

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú műszaki végzettség

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Problémamegoldás
  • Jó kommunikációs készség

További elvárások, tapasztalat

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább 1-3 éves ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Előny

  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag (célprémium, cafetéria, bejárás támogatása, rezsi támogatás, jelenléti bónusz)
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Vállalati rendezvények, tesztkerékpár használata
  • Egészségmegőrző juttatások és szolgáltatások
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési támogatottság

Munkavégzés helye: Tószeg

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013