Értékesítő

Szakterület: Értékesítés / Kereskedelem

Munkavégzés helye: Országos

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei faipari gyártó partnercégünk kötelékébe keresünk tapasztalt

Értékesítő

munkatársat.

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • Éves értékesítési terv elkészítésében való részvétel és a terv végrehajtása
  • Új vevők felkutatása, új üzleti lehetőségek feltérképezése
  • Vevői ajánlatkérések generálása, a beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás
  • Heti és/vagy havi riportok és kapcsolódó intézkedési tervek elkészítése
  • Értékesítési folyamatok javítására javaslattétel

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • Önköltség számítás, ár képzési módszerek ismerete
  • MS Office ismeretek
  • Agilis, pro-aktív személyiség, aki folyamatosan követi és rendszerezi a feladatait.
  • Hajlandó operatív szinten dolgozni, felkutatni, hívni, látogatni a potenciális vevőket.
  • Rendezett külső, jó megjelenés.

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Kis szervezet, családias közeg,
  • Gyors döntéshozatal
  • Kiváló, minőségi termékek
  • Elégedett vevők széles köre (neves vállalatok)
  • Támogató vezető

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013