Könyvelőiroda-vezető

Szakterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • Társaságok teljes körű számviteli ügyintézése, beszámolók készítése
  • Pénzügyi-számviteli terület teljes szakmai felügyelete
  • Számviteli területen dolgozó kollégák irányítása
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása, havi zárások elkészítése
  • Bérszámfejtés
  • Mérleg-eredménykimutatás készítése
  • Éves zárások és beszámolók és egyéb adatszolgáltatások, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Teljes körű adózással kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás
  • Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Naprakész magyar adó jogszabályi ismeret
  • Könyvelő munkakörben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat előny
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013