Gyártástervező munkatárs

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyíregyháza

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • Napi, heti gyártási tervek készítése a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével
  • A vevői rendelések ütemezése
  • Napi termelési riport készítése
  • Kapcsolattartás más társszervekkel
  • Energiahatékony szemléletű gyártástervezés

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 5 év gyártástervezői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Nyomdaipari területen szerzett tapasztalat

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások, rendezvények
  • Családbarát munkakörnyezet

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013