Softwaremérnök

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye

Munka típusa: Nincs megadva

Közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozó, Európában piacvezető partnerünk részére keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
  • Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
  • Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
  • Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
  • Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
  • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szoftverüzemeltetésben szerzett tapasztalat (gyártói környezetben)
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
  • Precizitás, pontosság, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előny, de nem feltétel:

  • Programozási alapismeretek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • PLC alapismeretek (Siemens)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag (étkezési támogatás, cafetéria, rezsitámogatás, emelt bejárási támogatás, jelenléti bónusz, célprémium)
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Változatos csapat- és közösségépítő programok, tesztkerékpár használata
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség

𝘔𝘶𝘯𝘬𝘢𝘦𝘳𝘰̋-𝘬𝘰̈𝘻𝘷𝘦𝘵𝘪́𝘵𝘦́𝘴𝘪 𝘯𝘺𝘪𝘭𝘷𝘢́𝘯𝘵𝘢𝘳𝘵𝘢́𝘴𝘪 𝘴𝘻𝘢́𝘮: 𝘟𝘝𝘐-𝘔-001/3777-2/2013