Kelet-Magyarországi régiós vállalkozási igazgató

Szakterület: Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Magyarország legdinamikusabban fejlődő, presztízsberuházásairól méltán ismert építőipari vállalatának új, kelet-magyarországi központjának csapatába keresünk munkatársat

 pozícióba.

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • A cégvezetés által megfogalmazott célok ismeretében a régió vállalkozási stratégiájának megtervezése
  • Projektek cégbe történő behozatala, illetve az ezekre vonatkozó vállalkozási szerződések megkötése
  • Az építőipari trendeket, stratégiai irányvonalak és fejlesztői szándékok figyelése
  • A potenciális ajánlatkérők megnyerését célzó aktivitások kidolgozása, azok folyamatos bővítése, fejlesztése
  • Az építőipari fejlesztő cégekkel, stratégiai partnerekkel való kapcsolat építése és fenntartása, a cég piaci helyzetének pozícionálása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és a cég érdekeit képviselve,
  • Felkészülten ártárgyalásokon, illetve találkozókon való részvétel
  • Az árajánlatok elkészítése/elkészíttetése
  • A régió gazdasági adatainak folyamatos követése, elemzések és kimutatások készítése a vezetőség számára
  • A céges szabályok betartása/betartatása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök vagy építészmérnök)
  • Minimum 10 év generálkivitelező cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 5 év ajánlatkészítési gyakorlat
  • Minimum 3 év vezetői munkakörben szerzett jártasság
  • Az angol nyelv középszíntű ismerete
  • Az építőipari piac széles spektrumában - beruházói, ingatlanfejlesztői, tervezői, lebonyolítói képviselőivel - élő kapcsolatrendszerrel rendelkezik Kelet-Magyarországon
  • B kategóriás jogosítvány, utazási- és gépjárművezetési hajlandóság
  • Motivált és ambiciózus személyiség
  • Magas fokú koordinációs készség

Előny:

Építőmérnök vagy építészmérnök diploma mellett projektmenedzseri és/vagy pályázatíró végzettség

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Magas szintű szakmai vezetés, remek szakembergárda, jó piaci kapcsolatok
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, kiváló referenciák országszerte
  • Jól megalapozott folyamatokkal, pontosan megfogalmazott szabályokkal támogatott terület irányítása nagyfokú szellemi szabadsággal
  • Színvonalas munkakörnyezet, igényes, belvárosi iroda, legmodernebb technikai eszközök a munkavégzéshez
  • Fejlődési lehetőségek, tréningek, szakmai képzések
  • Legmagasabb fokú szervezeti elkötelezettség a minőség és biztonság iránt
  • Hosszútávú munka- és szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt bér és prémium
  • Céges autó
  • EÜ-i csomag

Munkavégzés helye: Nyíregyháza és a beruházási projektek telephelyei

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013