Kelet-Magyarországi régiós vezető

Szakterület: Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Magyarország legdinamikusabban fejlődő, presztízsberuházásairól méltán ismert építőipari vállalatának új, kelet-magyarországi központja élére keresünk munkatársat

 munkakörbe.

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • Önálló elszámolási egységeként működő kelet-magyarországi részleg felelős vezetése
  • A generálkivitelezés folyamatainak felelős vezetése
  • Kapcsolatot tart és együttműködik a cég vezetőivel
  • HR folyamatokban való részvétel

A szerződések alapján megvalósítani a szerződésben vállalt létesítményt, a tulajdonosi elvárásoknak megfelelően, a megjelölt térségben, az alábbiak szerint:

  • A hozzá rendelt projekteket, projektvezetőket és projektstábot támogatja, ellenőrzi, felügyeli szakmai, gazdasági szempontok alapján
  • A megvalósításhoz szükséges, műszakilag és gazdaságilag megfelelő ütemterv készítését felügyeli, ellenőrzi, koordinálja
  • Részt vesz a versenyeztetési folyamatban
  • Kontroll alatt tartja a projektek szerződéskötési, pénzügyi, építési ütemtervének megvalósulását
  • Kontrollálja, hogy a határidős feladatok megvalósuljanak
  • Szükség esetén részt vesz az alvállalkozói kooperációkon
  • Kiemelten kezeli a dokumentált minőségbiztosítási feladatokat
  • Figyelmet fordít rá, hogy a rábízott projektek eleget tegyenek jelentési kötelezettségüknek
  • Felkészülten részt vesz a termelési értekezleten
  • Értékeli a felügyelete alá tartozó kollégák munkáját, javaslatot tesz a hozzá tartozó munkatársak előléptetésére
  • A projektek zárásakor elkészíti a referenciaigazolásokat és aláíratja azokat a megrendelővel

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Építőmérnök (esetleg építészmérnök) végzettség
  • Generálkivitelezésben szerzett minimum 10 éves tapasztalat
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Érvényes MV-É kategóriás Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
  • Ártárgyalások lebonyolításában, vállalkozási szerződések egyeztetésében, alvállalkozói versenyeztetésben és a szerződések egyeztetésében szerzett tapasztalat
  • Az építőipari piac széles spektrumában – beruházói, ingatlanfejlesztői, tervezői, lebonyolítói képviselőivel – élő kapcsolatrendszerrel rendelkezik Kelet-Magyarországon
  • Építőipari alvállalkozókkal, beszállítókkal való kereskedelmi ismeretségek megléte
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Magas szintű műszaki ismeretek a szerkezetépítés és a magasépítés területén
  • Elkötelezettség a minőség iránt
  • Eredményorientáltság
  • Motiváltság az éves célok és a legmagasabb vevői elégedettség elérése

Előny:

  • Építőmérnök végzettség mellett jogi vagy közgazdasági végzettség; tervezői jogosultság
  • Szerkezetépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos ismeretek megléte

Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:

  • Magas szintű szakmai vezetés, remek szakembergárda, jó piaci kapcsolatok
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, kiváló referenciák országszerte
  • Jól megalapozott folyamatokkal, pontosan megfogalmazott szabályokkal támogatott terület irányítása nagyfokú szellemi szabadsággal
  • Színvonalas munkakörnyezet, igényes, belvárosi iroda, legmodernebb technikai eszközök a munkavégzéshez
  • Fejlődési lehetőségek, tréningek, szakmai képzések
  • Legmagasabb fokú szervezeti elkötelezettség a minőség és biztonság iránt
  • Hosszútávú munka- és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kimagasló bér és prémium
  • Lakhatási támogatás elérhető
  • Céges autó korlátlan használattal
  • Prémium EÜ-i csomag

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013