Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Építész műszaki ellenőr - INTS/9/367

Szakterület: Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Építész műszaki ellenőr

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye meghatározó ingatlan-beruházási cégéhez keresünk 2 munkatársat nyírbátori vagy nyíregyházi munkavégzésre

Feladatok:

  • Az építőipari kivitelezési tevékenység teljes folyamatában elősegíti és ellenőrzi a vonatkozó jogszabályok, hatósági előírások, szabványok, szerződések és a kivitelezési dokumentáció betartását,
  • Tervek ellenőrzése, véleményezése,
  • Építési-szerelési munka ellenőrzése,
  • Építési naplók ellenőrzése,
  • Beszállított építési és szerelési anyagok minőségi megfelelőségének ellenőrzése,
  • Rendszeres műszaki ellenőrzés,
  • Ütemtervek nyomon követése,
  • Műszaki átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása,
  • Megvalósulási tervek, átadási dokumentációk ellenőrzése.

Elvárások:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség,
  • Műszaki ellenőr jogosultság,
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.),
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • rugalmas munkakörülmények
  • kiváló csapat
  • változatos feladatok