Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Gépész műszaki ellenőr - INTS/9/368

Szakterület: Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Nyíregyháza

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Gépész műszaki ellenőr

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye meghatározó ingatlan-beruházási cégéhez keresünk munkatársat nyíregyházi munkavégzésre

Feladatok:

  • A kivitelezés során a jogszabályoknak, előírásoknak, szerződésben foglalt feltételeknek és kritériumoknak való megfelelés biztosítása,
  • Tervek, műszaki leírások, tanulmányozása, megismerése,
  • Az építési napló ellenőrzése,
  • A tervezési fázistól egészen az átadásig koordinálja a munkálatokat,
  • A kivitelezési munkák ellenőrzése, a terv szerinti megvalósulás folyamatának figyelemmel kísérése,
  • Ellenőrzi, hogy a felhasznált technológiák és módszerek az épületgépészet előírásainak és a minőségi követelményeknek megfeleljenek,
  • Segít a felmerülő problémák gyors és hatékony megoldásában, valamint zökkenőmentessé teszi az átadás-átvétel folyamatát.

Elvárások:

  • Épületgépész végzettség,
  • Műszaki ellenőr jogosultság,
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, stb.),
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • rugalmas munkakörülmények
  • kiváló csapat
  • változatos feladatok