Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Műszak koordinátor - INTS/9/374

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Nyírbátor

Munka típusa: Nincs megadva

Részletes leírás

Nyírbátori gyártó partnerünkhöz keresünk munkatársat

Műszak koordinátor

pozícióba

Ref.: INTS/9/374

Feladatok:

  • gyártás nyomon követése a gyártási terv megvalósításának érdekében,
  • gyártási terv alapján a munka szervezése,
  • munkarend, fegyelem, technológiai-, minőségbiztosítási folyamatok betartatása,
  • gyártást akadályozó tényezők elhárítása, elháríttatása, ill. akadályozás esetén azok jelzése,
  • anyagmozgások nyomon követése,
  • a területen dolgozó kollégák között felmerülő helyzetek/szituációk kezelése.

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség,
  • legalább 1 év termelési tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó együttműködési készség,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • határozott fellépés.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás,
  • Microsoft Exel táblázatkezelő ismerete,
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat.