Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Tapasztalt Gépbeállító - INTS/21/40

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye - Debrecen

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Eleged van a gyártóüzemi szennyezett levegőből? Szeretnél munkád végeztével tisztán hazamenni?

Ha a válaszod igen, jelentkezz debreceni multinacionális csomagolóipari Partnerünk

Gépbeállító - karbantartó

Kollégájának!

Ref.: INTS/21/40

Feladataid:

  • a gyártógépek szakszerű beállítása, átállítása, átszerelése a gyártási terv szerint
  • kisebb karbantartói feladatok ellátása
  • a gyártás elindítása, a gyártási terv végrehajtása
  • a gyártáshoz köthető adminisztratív munka elvégzése

Elvárásaink:

  • gépbeállítói, átszerelési tapasztalat
  • műszaki ismeretek
  • alapvető számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • előrelépési lehetőség új gépsorok betanulását követően
  • határozatlan idejű szerződés
  • kiszámítható, egész éves műszakbeosztás
  • mozgóbér és cafeteria a próbaidőt követően
  • munkavégzéshez szükséges munkaruházat biztosítása és annak céges tisztíttatása
  • klimatizált és tiszta üzem
  • éves egészségügyi szűrővizsgálatok
  • debreceni munkavégzés
  • bejárástámogatás

Munkavégzés helye:

Debrecen