Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

HR specialista (INTS/24/6)

Szakterület: Humánerőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye: Pest megye

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Keressük nemzetközi kereskedelmi partnerünk

HR SPECIALISTA

munkatársát!

Munkakör része-egésze:

  • HR folyamatok levezetése (toborzás, kiválasztás, be-és kiléptetés)
  • Álláshirdetések kezelése
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése
  • Szabályzatok kialakítása az aktuális MT-nek megfelelően
  • Cafeteria elemek rendelése, kezelése
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel és bérszámfejtéshez szükséges előkészületek lebonyolítása
  • Munkavállalók ügyeinek intézése (orvosi vizsgálatok szervezése, tanulmányi szerződések és munkáltatói igazolások elkészítése)
  • HR riportok készítése az ügyvezető részére
  • HR kontrolling feladatok ellátása (bértervezés, adatelemzések)
  • Belső oktatások szervezése
  • Céges rendezvények szervezése
  • motivációs rendszer kialakítása
  • HR dokumentációs rendszer kialakítása
  • Szervezeti struktúra kialakítása az ügyvezető irányításával

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan HR),
  • több éves HR generalista vagy specialista tapasztalat (min3- 5 év),
  • naprakész munkajogi ismeretek,
  • MS Office programcsomag haladó szintű használata,
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
  • jó problémamegoldó-és együttműködési készség,
  • precíz munkavégzés, lojalitás, megbízhatóság,
  • strukturált és innovatív gondolkodásmód, hatékony problémakezelés,
  • alapszintű angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:  Kecskeméttől 50 km-re