Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Image Management (INTS/22/50)

Szakterület: IT / Szoftverfejlesztés

Munkavégzés helye: Pest megye - Budapest

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Keressük erős német nyelvtudással rendelkező

Image Management

munkatársunkat

SZEREPKÖR:
Windows 10 lemezképfájlok elkészítésének és az operációs rendszer telepítési módszertanának szakértőjét keressük.

Gyakorlati tapasztalatok szükségesek teljes létrehozásban és frissítésben, hardware integrációban.

FŐBB FELADATOK:

  • Az Image Management csapat szakmai koordinációja
  • Windows lemezképfájlok létrehozása, a Windows 7 / Windows 8 migráció, 3. fokozatú incidensek menedzsmentje
  • Szoftvercsomagok tesztelése SCCM-en keresztül
  • SCCM feladatütemezések létrehozása, továbbfejlesztése és karbantartása az operációs rendszer telepítéséhez
  • Fő kapcsolattartóként (SPOC) kell működni az ügyfél és a szolgáltató csapatok számára.
  • Az Image Management képviselete az ügyfelek, szolgáltatók és fejlesztők felé
  • A kritikus problémák koordinálása, megoldások implementálása
  • Windows lemezképfájlok fejlesztése és tesztelése (Windows 8, 10)
  • Hardware és driver integráció, tesztelés

ELVÁRÁSOK:

  • ITIL módszertan átfogó ismerete, különösen Change & Release management területén
  • Erős Mircosoft PowerShell ismeret
  • SCCM magabiztos használata
  • Határozott német nyelvtudás

ELŐNYÖK:

  • MDT, Windows ADK, LANDesk, Altiris ismerete
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:  Budapest

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013