Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

DEVOPS MÉRNÖK (INTS/22/45)

Szakterület: IT / Szoftverfejlesztés

Munkavégzés helye: Pest megye - Budapest

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Ha a legfrissebb technológiákkal szeretnél változatos projektekben keretén belül dolgozni és fontos számodra a karrierépítés és szakmai fejlődés,

valamint kihasználnád az általunk nyújtott tréningek, képzések lehetőségét, akkor Téged keresünk

DEVOPS MÉRNÖK pozíciónkba

A feladatok sokszínűségében nem fogsz csalódni:

• release management eszközök készítése/bevezetése

• CI/CD pipeline építése és karbantartása

• egyéb automatizációs feladatok ellátása

Hogy mik is szükségesek a pozíció betöltéséhez?

• C#, PowerShell tudás

• az alábbi technológiákból legalább egyben otthon van: Kubernetes/Docker, AWS/Azure, release orchestration

• Angol nyelvtudás.

Az alábbiak közül egyik-másik megléte számunkra hab lenne a tortán:

• DevOps szemlélet/tapasztalat

• CI/CD pipeline tapasztalat

• TFS ismeret

• jMeter ismeret

Munkahelyszín: Budapest II. kerület

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013