Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Medical Quality Manager - INTS/9/378

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye - Tiszaújváros

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Medical Quality Manager

Ref.: INTS/9/378

Feladatok:

  • Az Medical Minőségbiztosítási Mérnökség vezetése
  • Támogatja beosztottjai szakmai fejlődését, tréningezését
  • Teljesítménymutatók megállapítása, felülvizsgálata, fejlesztése
  • Beosztottak teljesítményértékelése
  • Egyéni és csoportos fejlődési tervek elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Vevővel
  • Gondoskodik a külső és belső követelmények betartásáról és betartatásáról, felkészülést biztosít a belső és külső auditokra
  • Termékbiztonsági kérdésekben történő kapcsolattartás
  • Felelős a területén belül a környezetközpontú irányítási rendszer (továbbiakban KIR) eredményes működéséért

Szükséges tapasztalatok, képességek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat Medical minőségbiztosítás területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Minimum 50 fős Quality szervezet irányításában szerzett 5 éves vezetői tapasztalat
  • Termékbiztonsági megbízott tréning (PSB)
  • FDA, GMP, GDP, FDA ismerete
  • ISO 13485 szabvány ismerete

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártásban vagy összeszerelésben szerzett tapasztalat
  • APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA kézikönyvek ismerete
  • A feladat elvégzéséhez szükséges követelményeknek való megfelelősség biztosításához megfelelő tréningek, képzések, oktatások és gyakorlatok szükségesek a munkavállaló számára
  • Workcell gyakorlat
  • Bevezetés a minőségbiztosítás osztály működésébe
  • Vevői követelmények