Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Operatív vezető - INTS/21/44

Szakterület: Menedzsment / Ügyvezetés

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye - Debrecen

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Klasszikus élelmiszeripari Partnercégünk számára keresünk,

azonos értékekkel rendelkező Operatív Vezető munkatársat!

Feladatok:

  • társasághoz tartozó üzemek folyamatainak rendszerszintű irányítása, összehangolása és ellenőrzése
  • működéshez szükséges stratégiai döntésekre javaslattétel
  • költséghatékony működés biztosítása
  • teljes körű erőforrással való gazdálkodás
  • kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel és a társcégek vezetőivel
  • a napi termelés megtervezése, megszervezése
  • terv-tényadatok elemzése
  • minőségirányitási rendszerek felügyelete
  • tervek, riportok elkészítése

Amit a vállalat tud nyújtani:

  • versenyképes kompenzációs csomag
  • stabil, klasszikus értékeken alapuló kultúra
  • erős hatás menedzsment szerepkörben
  • vezetőként kevésbé tapasztalt szakembereknek is, szakmai lehetőség biztosítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • élelmiszeripari tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • képesség a változó környezetben való helytállásra
  • stratégiai gondolkodás
  • tudatos vezetői szemlélet
  • tettre kész folyamat megközelítés
  • kiváló szervező és elemző készség

Előny:

  • élelmiszeripari mérnök végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett több éves jártasság
  • vezetői munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Munkavégzés helye:

Debrecen