Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Roncsolásmentes anyagvizsgáló

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

FELADATOK:

  • Hegesztett fémszerkezetek minőségellenőrzése
  • Hegesztési varratok roncsolásmentes vizsgálatának elvégzése
  • Az eredmények szakszerű dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek készítése
  • Félkész- és késztermékek ellenőrzése
  • Acélszerkezeti gyártmányátadások és átvételek saját telephelyen

KÖVETELMÉNYEK:

  • Érettségi és/vagy középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

ELŐNYT JELENT:

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képzettség (MT, VT, PT, UT, RT)
  • Nagyméretű, hegesztett acélszerkezetek ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Gépgyártás-technológiai végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Törzsgárda jutalom
  • Utazási vagy lakhatási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Kockázati baleset- és életbiztosítás