Állásajanlatok2017-08-30T12:00:53+02:00

Gyártásközi ellenőr

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

FELADATOK:

  • Gyártásközi- és végellenőrzési feladatok végzése a gyár korrózióálló hőcserélő modulokat gyártó üzemrészében
  • Alkatrészek minden méretre kiterjedő ellenőrzése
  • Hegesztési varratok vizuális és penetrációs vizsgálata
  • Mérőeszközök kezelése
  • Nyomáspróbák ellenőrzése
  • Lézervágott-hajlított alkatrészek minőségi és mennyiségi átvétele
  • Vizsgálati, ellenőrzési dokumentációk, illetve jegyzőkönyvek készítése
  • Minőségügyi végdokumentációk elkészítése

KÖVETELMÉNYEK:

  • Műszaki/gépgyártás területén szerzett középiskolai vagy technikusi végzettség
  • Műszaki rajz-olvasási készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kézi mérőeszközök használatában szerzett jártasság
  • Fémiparban, minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat

ELŐNYT JELENT:

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képzettség (PT2 és VT2)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Törzsgárda jutalom
  • Utazási vagy lakhatási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • Kockázati baleset- és életbiztosítás