Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Szakterület: SSC / Üzleti támogató központok

Munkavégzés helye: Pest vármegye - Budapest

Részletes leírás

Német nyelvű telefonos

ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest

A Wall Bed King csúcsminőségű, innovatív fali ágyait aprólékosan úgy tervezték, hogy optimalizálják a helyet és a kényelmet. Murphy ágyaink nemcsak funkcionálisak és elegánsak, hanem a nyugodt éjszakai pihenést is biztosítják. Összecsukható vendégágyaink rendkívül hasznos kiegészítői otthonának vagy irodájának. A Classic és a Studio Wall Bed kollekció zökkenőmentesen ötvözi a kényelmet a stílussal. Mondjon búcsút a terjedelmes ágykereteknek – helytakarékos kialakításunk lehetővé teszi, hogy visszanyerje kis tereit, miközben kényelmes menedéket biztosít, kiváló vendégszobákhoz, játszószobákhoz, boxszobákhoz, kis terekhez, stúdióapartmanokhoz, csónakokhoz, lakóautókhoz és többcélú szobákhoz .

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása a termékekkel kapcsolatosan
  • Az ügyfelektől érkező kérdések/kérések megválaszolása
  • Ügyfélkérések egyeztetése a társosztályokkal
  • Megrendelések

Elvárás:

  • Erős társalgási szintű német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Középfokú végzettség
  • WINDOWS és MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készséget
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Konfliktuskezelési készség

Kiegészítő információk :

  • Munkakezdés tervezett időpontja : 2024. 07.15
  • 8 órás munkavégzés: hétfőtől-péntekig 8.00-16.30 között
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent