EHS koordinátor

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírbátor

Csatlakozz egy remek szakmai projektcsapathoz, és legyél meghatározó szereplője egy dinamikusan fejlődő nemzetközi multinacionális cégnek!

Ha szeretsz kihívásokkal teli feladatokat megoldani, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A munkavállalók képzése a helyszínen EHS (biztonság, egészség és környezetvédelem) témakörökben
  • A telephely audit napirendjének létrehozása és karbantartása biztonsági szempontból
  • Napi és havi biztonsági bejárások tartása és ezekről hivatalos jelentések készítése
  • A jogi hatóságok, belső vállalati szabványok előírásainak való megfelelés biztosítása az építési és működési fázisban
  • Kapcsolattartás szabályozó testületekkel a telephely helyi, nemzeti, jogi és vállalati szabványoknak való megfelelésének biztosítása érdekében építési biztonság, munkahelyi biztonság és tűzbiztonság terén
  • Kétoldalú kommunikáció fenntartása a munkahelyi biztonsági, ipari biztonsági és tűzbiztonsági hatóságokkal, külső vállalkozókkal és szervezetekkel, a külső vállalkozók biztonságos munkavégzésének ellenőrzése
  • Incidensek kivizsgálása
  • A telephely biztonsági irányítási rendszerének folyamatos fejlesztése a globális célok és célkitűzések elérése érdekében
  • Részvétel az EHS (biztonság, egészség és környezetvédelem) szempontból releváns belső és külső auditokban
  • Gépek, berendezések és technológiák felülvizsgálata és üzembe helyezése munkahelyi biztonsági szempontból
  • Részvétel a telephely kockázatértékelésében, HAZOP elemzésében és incidenskivizsgálási folyamatában
  • Tervek kidolgozása, telepítése és végrehajtása a telephelyek biztonsági és tűzbiztonsági rekordjainak javítása érdekében
  • Monitoring tervek és jelentési rendszer kidolgozása és megvalósítása az OSHE (munkavédelmi, egészségvédelmi és környezetvédelmi) kérdések ellenőrzésére a telephelyen
  • Problémamegoldás koordinálása a telephely biztonsági és folyamati biztonsági kérdésekből adódó nem-megfelelőségek esetén
  • A telephely munkahelyi és folyamati biztonsággal kapcsolatos képzési anyagainak létrehozása és karbantartása
  • Elméleti és gyakorlati képzések szervezése az alkalmazottak számára a vészhelyzeti felkészülési tervek és a munkahelyi biztonság területén
  • A vészhelyzeti felkészülési terv időszakos gyakorlásának megszervezése
  • A munkahelyi és tűzbiztonsági fejlesztések telepítése és végrehajtása az incidensek kockázatának csökkentése érdekében
  • A telephely tűzbiztonsági rendszereinek karbantartása

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat a termelési területeken
  • Magasabb szintű tűzbiztonsági képzés
  • Legalább középfokú végzettség a biztonság területén
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó MS Office ismeretek

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör, egy stabil multinacionális vállalatnál
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013