Stratégiai CAPEX beszerző

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírbátor

Munka típusa: Teljes munkaidő

Részletes leírás

Csatlakozz egy remek szakmai projektcsapathoz, és legyél meghatározó szereplője egy dinamikusan fejlődő nyírbátori nemzetközi multinacionális cégnek!

Ha szeretsz kihívásokkal teli feladatokat megoldani, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A projekt operatív tevékenységeinek irányítása és támogatása.
  • A Beszerzési Vezető támogatása a beszállítói/projekt stratégia kidolgozásában és végrehajtásában a CAPEX portfólióra vonatkozóan.
  • A beszerzési piac értékelése és a stratégia adaptálása a piaci feltételekhez.
  • A beszállítók képességének és alkalmasságának értékelése a projekt specifikus követelményekhez.
  • Beszállítói költségmodellek fejlesztése és javítása a költségátláthatóság növelése érdekében.
  • Pénz- és költségmegtakarítás felszabadítása benchmarkolás, RFQ-k, E-tenderek bevezetésével és végrehajtásával. Megtakarítások és hitelezői meghosszabbítási programok támogatása a portfólió számára.
  • Kulcsfontosságú beszállítói tárgyalások támogatása és vezetése.
  • Piackutatás nyújtása a portfóliómenedzser és az üzleti vezetők számára a stratégiai döntéshozatal elősegítéséhez.
  • Új beszállítók bevezetésének támogatása a teljes minőségi és RPP megfelelés elérése érdekében.
  • A szerződések teljes tárgyalása jogi támogatással, valamint a beszállítókkal folytatott kereskedelmi tárgyalások vezetése és döntéshozatal.
  • Rendszeres kapcsolattartás a globális partnerekkel, hogy a portfólió összhangban legyen a globális stratégiával, és annak végrehajtása.
  • A kapcsolatok kezelése az ellátási lánccal és más üzleti partnerekkel a stratégiai tervek kihasználása és megvalósítása érdekében.
  • A portfólió költségmodelljeinek, valamint az anyagtípusokhoz kapcsolódó indexek jó ismerete.
  • A beszerzési tevékenységekhez kapcsolódó minden dokumentáció előkészítése és kezelése, beleértve a kiadások és tételek nyomon követését, valamint a kereskedelmi elemzéseket és a vonatkozó jóváhagyási dokumentumokat.

Elvárások:

  • Legalább BSc fokozat műszaki területen.
  • 3-5 év releváns tapasztalat.
  • Angol nyelv aktív használata írásban és szóban tárgyalási szinten.
  • CAPEX beszerzés ismerete.
  • Proaktivitás, határozott, magabiztos cselekvés, önálló és felelősségteljes munkavégzés.
  • Költségmegtakarítási és költségjavítási projektekben szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készségek.

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör, egy stabil multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető.
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz.
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013