Junior elektromos mérnök

Szakterület: Gyártás / Termelés

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye - Nyírbátor

Csatlakozz egy remek szakmai projektcsapathoz, és legyél meghatározó szereplője egy dinamikusan fejlődő nyírbátori nemzetközi multinacionális cégnek!

Ha szeretsz kihívásokkal teli feladatokat megoldani, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

Az alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:

  • A kiválasztott tervezési koncepció részletes kidolgozása: erősáram, gyengeáram, vezérléstechnika, életvédelmi rendszerek
  • Projektmenedzsment, telepítés, üzembe helyezés, próbák és hibaelhárítás koordinálása.
  • A helyszíni P&ID (csővezeték- és műszerterv) tervek frissítése és felülvizsgálata.
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal
  • Az egyeztetett projektek technológiai támogatásának koordinálása
  • Más csoportokkal együttműködve költségkalkulációk és részletes próba- és telepítési programok készítése a technológiai területek számára.
  • Új technológiai megoldások kidolgozása, a jelenlegi műveletekhez való illeszkedés/hatás értékelése, valamint a K+F (kutatás-fejlesztési) platformmal.
  • Technológiai beszállítók értékelése és az adatbázis naprakészen tartása.
  • A technológiákkal kapcsolatos tudásmenedzsment kialakítása, amely biztosítja a legjobb gyakorlatok hatékony dokumentálását.
  • A gép/anyag kapcsolódási pontok megértésének fejlesztése, az optimális megoldások biztosításával.

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Előny 1-2 év gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Gyártási ismeretek és tapasztalat, beleértve a statisztikai elemzést és folyamatszabályozást, a műveletek kockázatértékelését.
  • Elektromos specifikációk ismerete és projektmenedzsment-hálózatok elkészítése.
  • A világszínvonalú gyártás (WCM) vagy hasonló lean rendszer ismerete
  • Gyártástervezéssel kapcsolatos ismeretek

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör, egy stabil multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető.
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz.
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helyeNyírbátor

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013